Technika sceniczna czy sprzęt na imprezę?

Jak byśmy tego nie nazwali – urządzenia wspierające pracę każdego Dj’a czy artysty scenicznego są bardzo ważnym elementem układanki dobrze zorganizowanego wydarzenia na którym pojawia się muzyka odtwarzana czy grana na żywo. Nagłośnienie, mikrofony, oświetlenie, multimedia – o tym słów kilka.

Poszukując odpowiedniej osoby do poprowadzenia swojego przyjęcia warto zapoznać się ze sprzętem na jakim pracuje. Nie trzeba być znawcą sprzętu, żeby poprosić o nazwy urządzeń i chociażby sprawdzić je w internecie. Zestawiając je z innymi urządzeniami dostępnymi na rynku możemy wywnioskować czy sprzęt będzie miał odpowiednie parametry i spełni nasze oczekiwania.

Sprzęt jakim dysponuje spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. O ile Konsola dj’ska jest mocno indywidualną kwestią, którą można pominać to cała reszta jest już bardzo widoczna i słyszalna. Dlatego postawiłem na topowe nagłośnienie, które dobierane odpowiednio do wielkości sali oraz ilości uczestników eventu pokryje całą potrzebną powierzchnię dźwiękiem. Marki na jakich pracuje najczęściej to Pol-Audio z serii DJ, QSC z serii K, JBL VRX oraz L’Acoustic.

Kiedy mówimy bardzo ważne jest, aby mikrofon dobrze przenosił nasz głos do systemu nagłośnieniowego. W standardzie udostępniam mikrofony SHURE GLDX24/SM58. Jeśli atrakcją na przyjęciu jest występ wokalny mikrofony oraz peryferia dostosowuje do rideru scenicznego artysty.

Oświetlenie oferowane przez naszą firmę dobierane jest indywidualnie do każdego wydarzenia. Zapewniam urządzenia sceniczne spełniające rider’y artystów oraz nie kolidujące z pracą profesjonalnych fotografów czy operatorów video. Wykonuje oświetlenia dekoracyjne wewnątrz pomieszczeń oraz oświetlenia architektoniczne na zewnątrz co zawsze podnosi rangę wydarzenia.

W mojej ofercie nie znajdziesz sztampowych lampek czy laserów „w kropki”.

Multimedia.

Przy zapotrzebowaniu dostarczam projektory, ekrany LED IN/OUT DOOR, podesty sceniczne oraz wszystkie inne rozwiązania potrzebne do organizacji eventu.

Sprawdź inne wpisy

dav
Video/disco – popatrz, posłuchaj
Oprawa muzyczna imprez dzisiaj wykracza już daleko poza utarte schematy. Każdy, kto ceni sobie dobrą...
Czytaj więcej
39302015_1979458295678204_4042492672911343616_o
Wesela w moim wydaniu – na co możesz liczyć?
Zatrudnianie DJ-ów na weselach dzisiaj jest niezwykle popularne. Wiele osób rezygnuje z przaśnych orkiestr...
Czytaj więcej
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.