Wesela w moim wydaniu – na co możesz liczyć?

Zatrudnianie DJ-ów na weselach dzisiaj jest niezwykle popularne. Wiele osób rezygnuje z przaśnych orkiestr i wodzirejów, którzy od lat powielają te same, mało smaczne zabawy. Młodzi są dzisiaj bardziej świadomi, więcej wymagają. Chcąc mieć wesele, jak z bajki na pewno nie warto decydować się na żadne kompromisy w kwestii oprawy muzycznej. Jak deklarują narzeczeni – to często najważniejszy aspekt całych przygotowań.

Najlepsza muzyka, który porywa na parkiet

Muzyka na weselu zachęca gości do wyjścia na parkiet lub przeciwnie – sprawia, że nie chcą oni odejść od stołów. Trudno wyobrazić sobie dobrą imprezę bez tańców, dlatego kwestia oprawy muzycznej jest niezwykle istotna i młodzi załatwiają ją zazwyczaj w pierwszej kolejności – zaraz po rezerwacji sali i terminu w kościele czy urzędzie. Dobrzy DJ-e mają mocno napięte grafiki, dlatego faktycznie lepiej wcześniej się z nimi umawiać.

Podczas spotkania ustalamy rodzaj muzyki, który lubią młodzi i ich goście. Omawiamy ogólnie ofertę i porównujemy różne opcje. Do wyboru są aż 4 pakiety, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Później ustalamy playlistę, zabawy, atrakcje dodatkowe – czasem przyszli małżonkowie zdają się w tej kwestii na mnie, czasem mają duży wpływ na to, jak kształtuje się późniejsza oprawa muzyczna i wizualna imprezy. Każda opcja jest dobra!

DJ na weselu – nie tylko oprawa muzyczna

Warto rozwiać tutaj popularny mit, że DJ na weselu „tylko puszcza muzykę”. Całe przygotowania są robione na wiele tygodni wcześniej, bo nie obejmują wyłącznie przygotowania oprawy muzycznej skrojonej pod klientów i charakter ich imprezy. Obejmują też wiele innych aspektów, jak choćby zaplanowanie materiału audiowizualnego puszczanego w trakcie zabawy na ekranach przy stanowisku DJ-skim. To dodatkowa atrakcja, która urozmaica każdy event!

DJ Gwiazda służy swoim doświadczeniem także w innych aspektach organizowania i przeprowadzania imprez. Proponuję moim klientom:

  • pokaz laserów,
  • fotobudkę,
  • ciężki dym i wyrzutnię iskier,
  • oświetlenie sceny i lokalu.

Powyższe usługi są opcjonalne i zależą od tego, czy klient się na nie zdecyduje, czy dysponuje budżetem na taką inwestycję. Elastycznie podchodzę do potrzeb i oczekiwań osób, z którymi współpracuję, zawsze podpowiadając jednak najlepsze w danej sytuacji opcje i możliwości. Wspólnie zorganizujemy imprezę, jakiej Twoi goście długo nie zapomną!

Sprawdź inne wpisy

Galeria 3
Technika sceniczna czy sprzęt na imprezę?
Jak byśmy tego nie nazwali – urządzenia wspierające pracę każdego Dj’a czy artysty scenicznego...
Czytaj więcej
dav
Video/disco – popatrz, posłuchaj
Oprawa muzyczna imprez dzisiaj wykracza już daleko poza utarte schematy. Każdy, kto ceni sobie dobrą...
Czytaj więcej
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.