DJ na 18-nastki

DJ na 18-nastki

Nie ma takiej drugiej imprezy jak osiemnastka. To wyjątkowe urodziny, które zostają we wspomnieniach młodych ludzi jeszcze przez długie lata. Osiągnięcie pełnoletniości to coś wielkiego, przełomowe wydarzenie w życiu każdego nastolatka. Jeżeli odliczasz czas do imprezy roku, koniecznie zadbaj o najlepszą oprawę muzyczną. DJ na 18-nastkę poleca swoje usługi!

Mam duże doświadczenie w prowadzeniu  młodzieżowych imprez zamkniętych. 18-stki bez wątpienia zaliczają się do tych najważniejszych, na których miałem przyjemność grywać wielokrotnie. Goście zawsze dobrze się bawili. Wynikało to głównie z tego, że jestem na bieżąco z aktualnymi hitami i trendami muzycznymi znajdującymi uznanie wśród młodych ludzi. Czuję ten klimat, nadaję na podobnych falach – na pewno się dogadamy w sprawi playlisty i atrakcji dodatkowych!

Oprawa muzyczna osiemnastek

Młodzież potrafi się świetnie bawić, ale do tego potrzebuje muzyki. Gram utwory, które wcześniej ustalone zostały z solenizantem. Mam też możliwość zmian w playliście, np. gdy goście zechcą dedykować własne piosenki. Otwartość, elastyczność i dobra komunikacja to podstawa we współpracy ze mną! Dostosowuję się do różnych gustów muzycznych, ale najlepiej czuję się w klimatach nowoczesnych.

Co zapewniam podczas imprez 18-nastkowych? Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń z organizatorem i jego rodzicami, jednak mam możliwość dostarczenia:

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Zapomnij o wszystkich stresach i zajęciach związanych z organizacją wystrzałowej 18-stki. Skup się na tym, co najważniejsze – zaproszeniu gości i wspólnej szampańskiej zabawie.

Ja zadbam o całą resztę!

Zobacz więcej

Skontaktuj się

Zainteresowała Cię moja oferta?

Zapraszam do kontaktu!