Video/disco – popatrz, posłuchaj

Oprawa muzyczna imprez dzisiaj wykracza już daleko poza utarte schematy. Każdy, kto ceni sobie dobrą rozrywkę na kulturalnym, wysokim poziomie zainteresuje się współpracą z dobrym DJ-em. Ten z kolei w swojej ofercie ma nie tylko miksowanie muzyki i odtwarzanie utworów z opracowanej specjalnie dla klienta playlisty, ale też proponuje usługi konferansjerskie oraz wyświetlanie video na ekranach wysokiej rozdzielczości.

Nowoczesne stanowisku DJ-skie

Dzisiaj DJ ma do dyspozycji wiele nowych technologii. Kluczowe pozostaje to, czy inwestuje w swój rozwój, wyprzedza trendy i ma do zaoferowania klientom usługi dodatkowe w ramach pakietów premium.

W mojej ofercie znalazły się cieszące się sporym zainteresowaniem ekrany video, na których wyświetlane są teledyski lub zapętlane inne formy audiowizualne. Mają one na celu urozmaicenie oprawy muzycznej, uzupełnienie jej, ponieważ dźwięk jest świetnie skorelowany z obrazem. A ten, wyświetlany w wysokiej rozdzielczości  HQ, HD i 4K jest doskonale widoczny, wręcz hipnotyzujący. To często element, który jest w stanie przekonać do zabawy na parkiecie nawet najbardziej opornych na śpiew i taniec.

Oprawa wizualna – dlaczego jest ważna?

Imprezy prowadzone przez DJ-a są pełne pasji i pozytywnej energii. Cechują się tym, że panuje na nich niesamowita atmosfera, sprzyjająca dobrej zabawie, tańcom. Ludzie, bez względu na wiek i preferencje muzyczne gromadzą się na dancefloorze przyciągani do niego magiczną siłą. Tą siłą emanuje DJ, który ma starannie opracowany program imprezy, a oprawa muzyczna idealnie współgra z wyświetlanymi klipami.

Warto dodać, że stanowisko DJ-skie wygląda nowocześnie i kompleksowo, gdy za konsolą znajdą się jeszcze ekrany. Ich odpowiednie ułożenie gwarantuje doskonałą widoczność z każdego miejsca sali, dlatego goście mogą się świetnie bawić stymulowani do tego z każdej strony.

Zapraszam do obejrzenia fragmentów imprez, na których dbałem o oprawę muzyczną i audiowizualną. Gwarantuję, że całość utrzymana jest w bardzo dobrym guście, nacechowana nowoczesnością. To możliwe dzięki korzystaniu z nowych, zaawansowanych technologii i własnej energii, która jest zaraźliwa dla otoczenia!

Sprawdź inne wpisy

Galeria 3
Technika sceniczna czy sprzęt na imprezę?
Jak byśmy tego nie nazwali – urządzenia wspierające pracę każdego Dj’a czy artysty scenicznego...
Czytaj więcej
39302015_1979458295678204_4042492672911343616_o
Wesela w moim wydaniu – na co możesz liczyć?
Zatrudnianie DJ-ów na weselach dzisiaj jest niezwykle popularne. Wiele osób rezygnuje z przaśnych orkiestr...
Czytaj więcej
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.